Hakkımızda

NAZAR MAKINA:   Dürüst ve ilkeli çalismayi prensip edinmistir. Ekip çalismalariyla yillardir Basarili çalismalar gerçeklestiren Sirketimiz sanayi sektöründeki tüm Alanlarda faliyet göstermektedir.

ÜRÜNLERINIZDE KALITE : Nazar Makina projenin tasarimi ve gerçeklestirilebilmesi için gerekli her türlü bilgi ve tecrübeye sahiptir. Siz degerli müsterilerimize her türlü hizmet ve kaliteyi garanti ediyoruz.

HIZLI ve GÜVENILIR HIZMET: Tüm personelimizin sizin üretime verdiginiz önemin tamamiyla farkindadir. çalismayan bir makine ‘nin maliyeti arttiracagini iyi bilirler. Bu bilinçten hareketle personelimiz her arizanin derhal yapilmasi gerektiginin farkindadir. Hizmet kalitemizin; ‘’teslim esnasinda ve sonrasinda kalite” anlamina geldiginden rahatlikla emin olabilirsiniz.

PROJENIN GERÇEKLESTITILMESI Teslim tarihi dikkate alinarak genel plan hazirlanir. Hazirlanan genel plan; üretime yönelik detay plana dönüstürülür. Hazirlanan planlar paralelinde yapilan çalismalar kontrol altina alinarak isin planlandigi sürede tamamlanmasi garanti edilir.

UZMAN KADRO VE YÜKSEK KALITE ÜRETIM Iyi yetistirilmis profesyonel Kadromuz her projenin gerçeklestirilmesine büyük bir dikkatle yaklasir ve projeye kendilerini adarlar. Böylelikle siz degerli müsterilerimizin memnuniyeti bizlere mutluluk verir.

ZAMANINDA TESLIM Yapilan her türlü imalatlarimiz siz degerli müsterilerimize en son kontrolleri yapilarak zamaninda teslim edilir ve imalatlar ile tüm gerekli bakim peryod lari hakkinda bilgi verilir.